BBP

Witamy na stronie poświęconej firmie Vogtland.

Strona prowadzona jest przez BBP Dystrybucja Sp. z o.o. – autoryzowanego dystrybutora produktów VOGTLAND Autosport GmbH w Polsce.
Nasza współpraca handlowa z VOGTLAND Autosport GmbH zaczęła się w 2004 roku.
Wieloletnie doświadczenie ze sprężynami sportowymi VOGTLAND zbudowało zaufanie i upewniło nas co do wysokiej jakości tych produktów.

SPORTOWE SPRĘŻYNY OBNIŻAJĄCE

Sportowe sprężyny VOGTLAND, wyprodukowane w Niemczech, zapewniają kompleksową poprawę zawieszenia Twojego samochodu. Znaczącą poprawę odczujesz zarówno w dynamice jazdy jak i wyglądzie Twojego samochodu. Progresywna charakterystyka sprężyn pozwala na komfortową jazdę w normalnych warunkach i zapewnia maksimum dynamiki gdy tego potrzebujesz.

 

Charakterystyka progresywna sprężyn VOGTLAND

Uzyskanie odpowiednich osiągów samochodu w dużym stopniu zależy od sprężyn zawieszenia. Wymagania w stosunku do sprężyn raptownie rosną wraz ze zwiększeniem ugięcia i zmniejszeniem skoku. Charakterystyka sprężyn VOGTLAND, oparta na doświadczeniach z wyścigów, jest sumą dwóch charakterystyk składowych. Początkowa charakterystyka (przy mniejszych ugięciach) zapewnia napięcie wstępne do odpowiedniego funkcjonowania zawieszenia we wszystkich warunkach jazdy, Charakterystyka finalna jest zaprojektowana by zapewnić właściwą charakterystykę prowadzenia samochodu. Każda sprężyna jest zaprojektowana i skonstruowana specjalnie do danego samochodu, zapewniając wyważenie pomiędzy komfortem a osiągami. VOGTLAND oferuje sprężyny obniżające z zakresu -25 do -60mm.

Zmień wygląd swojego samochodu i doznaj nowych doświadczeń z jazdy !

Obniżenie typu „klin"

Obniżenie samochodu w większym stopniu z przodu niż z tyłu nadaje mu bardziej agresywny i sportowy wygląd. Dostępne są zestawy obniżające typu klin a także zestawy 2 sprężyn do obniżenia tylko przodu pojazdu – dobry wygląd za przystępną cenę.

wysokiej jakości lakier proszkowywysokowytrzymały stop chromowo-krzemowyzestaw obniżających sprężyn sportowychzestaw obniżających sprężyn sportowych

wysokiej jakości lakier proszkowywysokiej jakości lakier proszkowy

BMW

modul vdf federn de

Adres

BBP Dystrybucja Sp. z o.o.

 

ul. Jana Pawła II 7
Warszawa-Wesoła

Kontakt

tel. 22 773 04 20
fax. 22 773 18 97

 

 

© Noty prawne

  • Polityka prywatności