BBP

Witamy na stronie poświęconej firmie Vogtland.

Strona prowadzona jest przez BBP Dystrybucja Sp. z o.o. – autoryzowanego dystrybutora produktów VOGTLAND Autosport GmbH w Polsce.
Nasza współpraca handlowa z VOGTLAND Autosport GmbH zaczęła się w 2004 roku.
Wieloletnie doświadczenie ze sprężynami sportowymi VOGTLAND zbudowało zaufanie i upewniło nas co do wysokiej jakości tych produktów.

SPORTOWE ZESTAWY ZAWIESZENIOWE

Sportowe zestawy VOGTLAND są kompletnym rozwiązaniem dostosowanym do wymogów zawieszenia Twojego samochodu. Składają się ze znakomitych sprężyn produkcji VOGTLAND oraz sprawdzonych amortyzatorów tak, by usunąć wszelkie niedoskonałości zawieszenia Twojego samochodu. Dzięki zestawom VOGTLAND poprawia się wyczucie samochodu, następuje obniżenie środka ciężkości i redukcja nurkowania oraz wychyleń nadwozia.

 

Sportowy zestaw VOGTLAND polepsza wygląd Twojego samochodu oraz dodaje stabilności, dzięki czemu poczujesz się pewniej za kierownicą.

Charakterystyki amortyzatorów I sprężyn zostały zoptymalizowane jako zestaw pod kątem współpracy. Amortyzatory z gazem nisko- lub wysoko- ciśnieniowym dobrane zostały do indywidualnych zastosowań, w większości zapewniając 10-15% wzrostu siły tłumienia.

Dostępne są również zestawy z amortyzatorami o regulowanej sile tłumienia dla entuzjastów pragnących indywidualnie dostroić zawieszenie. Amortyzatory regulowane pozwalają na zwiększenie siły tłumienia o 100% i występują w komplecie z bardziej agresywnymi sprężynami.

charakterystyka poprawiająca dynamikęwysokowytrzymały stop chromowo-krzemowy

wysokowytrzymały stop chromowo-krzemowycharakterystyka poprawiająca dynamikęspecjalne amortyzatory sportowespecjalne amortyzatory sportowe

BMW

modul vdf federn de

Adres

BBP Dystrybucja Sp. z o.o.

 

ul. Jana Pawła II 7
Warszawa-Wesoła

Kontakt

tel. 22 773 04 20
fax. 22 773 18 97

 

 

© Noty prawne

  • Polityka prywatności