BBP

Witamy na stronie poświęconej firmie Vogtland.

Strona prowadzona jest przez BBP Dystrybucja Sp. z o.o. – autoryzowanego dystrybutora produktów VOGTLAND Autosport GmbH w Polsce.
Nasza współpraca handlowa z VOGTLAND Autosport GmbH zaczęła się w 2004 roku.
Wieloletnie doświadczenie ze sprężynami sportowymi VOGTLAND zbudowało zaufanie i upewniło nas co do wysokiej jakości tych produktów.

O firmir Vogtland

VDF VOGTLAND jest rodzinną firmą założoną w 1908 roku w Hohenlimburg ( Niemcy) przez Bernharda Vogtlanda.

 

Dzisiaj VOGTLAND jest znanym, międzynarodowym producentem sprężyn, wciąż zarządzanym przez rodzinę Vogtland. W skład firmy wchodzą trzy jednostki operacyjne :
• VDF VOGTLAND Federntechnik i przejęta w 2005 roku RENZING Federntechnik produkują różne komponenty sprężyste dla przemysłu w tym głównie dla OE w przemyśle motoryzacyjnym . Elementy zawieszeń dostarczane są do wielu znanych producentów samochodów na całym świecie.
• VOGTLAND Autosport obsługuje sektor premium akcesoriów samochodowych w zakresie sprężyn obniżających i zestawów zawieszeniowych. Produkcja ma miejsce w siedzibie głównej w Hagen, Niemcy
• VOGTLAND North America założona w 2001 w Temecula, California obsługuje rynek północnoamerykański. VOGTLAND jest czołowym dostawcą dla wyścigów NASCAR , zespołów Indy Cars oraz wielu firm tuningowych.

BMW

modul vdf federn de

Adres

BBP Dystrybucja Sp. z o.o.

 

ul. Jana Pawła II 7
Warszawa-Wesoła

Kontakt

tel. 22 773 04 20
fax. 22 773 18 97

 

 

© Noty prawne

  • Polityka prywatności